مشتری گرامی : لطفا پیش از خرید و استفاده از کالای خریداری شده ، شرایط بازگشت و تعویض کالا را مطالعه نمایید.

قوانین و مقررات تعویض یا بازگشت کالا

داروخونه به منظور آسودگی خاطر و رضایتمندی بیشتر مشتریان، و با توجه به دستور اکید وزارت بهداشت بر عدم مرجوعی کالاهای دارویی، آرایشی و بهداشتی قادر به مرجوع یا تعویض نمودن این اقلام نمی باشد.

خواهشمند است، در خرید دقت نموده و در صورت نیاز به مشاوره از طریق پشتیبانی سایت اقدام نمایید تا همکاران متخصص ما شما را در انتخابی مناسب تر راهنمایی دهند.

ضوابط و مسئولیت‌های مربوط به استفاده از محصولات

 • اطلاعات این محصولات در وبسایت صرفاً برای اطلاع‌رسانی است و جنبه مشاوره ندارد. خریدار باید قبل از استفاده، نسبت به کسب اطلاعات حرفه‌ای و اخذ مشاوره از متخصص مربوط اقدام کند . درصورت عدم آگاهی، اطلاع و ناتوانی مشتری در استفاده از این محصولات یا ایجاد خسارت نسبت به خود یا محصول یا عدم حصول نتیجه در مصرف کالا، تمامی مسئولیت‌‌های آن بر عهده مشتری است و فروشگاه داروخونه در این خصوص هیچگونه تعهدی نخواهد داشت.
 • نظراتی که کاربران در خصوص کالا در وب‌سایت درج کرده‌اند، تجربه یا اطلاعات شخصی افراد است و برای آنها و داروخونه مسئولیتی ایجاد نمی‌کند.
 • داروخونه نسبت به عوارض جسمی و بیماری‌های ناشی از استفاده از محصول خریداری شده، مسئولیت و پاسخگویی ندارد. انجام پیگیری‌های لازم باید توسط مشتری و از طریق شرکت‌های مربوط ( نمایندگی‌ها و تامین‌کنندگان رسمی کالا) انجام شود.
 • با توجه به مهیا بودن شرایط مشاوره خرید، هم به صورت تلفنی و هم به صورت اینترنتی ، مرجوعی برای کالاهای خریداری شده به هیچ وجه، وجود نخواهد داشت.
 • داروخونه مسئولیتی در قبال درستی اطلاعات فراهم شده روی بسته‌بندی کالا ندارد و مسئولیت آن با شرکت تولیدکننده کالا می باشد.

ضوابط و شرایط تحویل کالا:

 1. در زمان تحویل ، مشتری می بایست کالای خود را مشاهده و رسید دریافت را تحویل مامور توزیع دهد. این رسید به معنای سلامت بسته‌بندی کالا است و بعد از این رسید مسئولیتی بابت نقص در بسته‌بندی و سلامت ظاهری کالا وجود نخواهد داشت.
 2. در صورتی که آسیب‏‌، در لحظه قابل مشاهده باشد، مشتری می‏‌تواند از تحویل گرفتن مرسوله خودداری کند تا جهت بررسی و ارسال مجدد به داروخونه بازگردانده شود.
 3. آسیب‏‏ دیدگی باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به امور مشتریان داروخونه اطلاع داده شود.
 4. با توجه به بسته بندی ایمن و استاندارد همه مرسولات، تحویل به هر یک از شرکت‏‏‌های حمل و نقل معتبر به انتخاب کاربر و اعلام بارنامه مرسوله به این معنی است که بروز هر گونه حادثه در هنگام حمل و تحویل به عهده شرکت حمل و نقل است و داروخونه تنها در صورت تایید شرکت حمل کننده سفارش و در راستای تسهیل امور پیگیری، خسارت را جبران می‌‏کند.
 5. لازم است کارتن و جعبه اصلی محصولات نگهداری شود و از دور ریختن آن جداً خودداری شود. استفاده از این سرویس تنها در صورتی امکان‌پذیر است که کالا در کارتن یا جعبه اصلی خود به شیدر بازگردانده شود. برچسب زدن یا نوشتن توضیحات، آدرس یا هر مورد دیگری روی کارتن یا جعبه اصلی کالا و یا پاره و مخدوش کردن آن، امکان استفاده از ضمانت بازگشت را از بین خواهد برد.
 6. کالای آسیب دیده و همه لوازم جانبی و متعلقات آن، باید به همان شکلی که مشتری تحویل گرفته است به همراه صورت جلسه رسمی شرکت حمل کننده و فاکتور به امور مشتریان داروخونه ارسال شود.

در صورت اشتباه بودن کالا و یا مغایرت کالا با نوع سفارش:

 1. در صورت اشتباه بودن محصول، باید حداکثر طی ۲۴ ساعت پس از دریافت کالا، به واحد امور مشتریان داروخونه از طریق تلفن، ایمیل یا مراجعه حضوری اطلاع داده شود.

توجه: عکس محصولات جهت اطلاع و کمک به خرید مشتری است و از آنجا که ممکن است در پاره ای جزییات با کالای اصلی تفاوت هایی داشته باشد به استناد آنها نمی توان اعلام مغایرت کرد. ملاک وجود مغایرت در مشخصات کالا، مشخصات فنی درج شده در وب سایت است.

 1. می بایست کالا به همراه همه ملزومات و اقلام همراه آن، همچنین هدیه همراه آن ( درصورتیکه کالا به همراه هدیه فروخته شده باشد) و کپی پیش فاکتور با هماهنگی واحد امور مشتریان برای داروخونه ارسال شود.
 2. مبلغ فاکتور کالاهای مرجوعی به مدت ۷۲ ساعت بعد از عودت کالا توسط مشتری و پس از دریافت کالا توسط داروخونه و دارا بودن شرایط مرجوعی، به حساب مشتری واریز خواهد شد و یا اصلاح در ارسال کالا انجام خواهد شد.هزینه ارسال مجدد در صورت اصلاح شدن کالای ارسالی بر عهده داروخونه خواهد بود.

شرایط و ضوابط مرجوعی کالا در صورت انصراف از خرید،

 1. اگر هنوز سفارش ارسال نشده باشد، باید هر چه سریع‏‌تر به واحد پیگیری سفارشات داروخونه (شماره تلفن ۳۸۸۴۸۸۹۹-۰۵۱) اطلاع داده شود تا پروسه مرجوعی آن انجام شود.
 2. در صورت ارسال و تحویل کالا به مشتری با توجه به دستور اکید وزارت بهداشت، امکان مرجوعی یا تعویض به هیچ عنوان مقدور نمی باشد.